Válaszra vár

Elfordult táblák

FRISSÍTÉS 2020.06.26.

Bejelentő hozzászólása:
"Szerintem pont úgy áll mint eddig. Nem hiszem hogy történt változás."

---

Tisztelt Budapest Közút!

Kérem forgassák vissza az elfordult táblákat a Krúdy utca elején!
Munkájukat előre is köszönöm!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Krúdy Gyula u. 20

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    @Dóra köszönöm hogy megnézted!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Budapest Közút! Kérem forgassák vissza az elfordult táblákat a Krúdy utca elején! Munkájukat előre is köszönöm! Tisztelettel, Szász László"-ról "FRISSÍTÉS 2020.06.26. Bejelentő hozzászólása: "Szerintem pont úgy áll mint eddig. Nem hiszem hogy történt változás." --- Tisztelt Budapest Közút! Kérem forgassák vissza az elfordult táblákat a Krúdy utca elején! Munkájukat előre is köszönöm! Tisztelettel, Szász László"-ra.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem pont úgy áll mint eddig. Nem hiszem hogy történt változás.
  • Szász László visszajelzésére vár.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Dóra, köszönöm a visszajelzéseket!
  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel jártam erre, készítettem fényképet. Még mindig inkább a ház felé mutat, mint a bejelentéshez csatolt képen.
  • Szász László visszajelzésére vár.

  • From: Budapest Közút Forgalomtechnikai Üzemeltetés
    Sent: Wednesday, December 04, 2019 3:33 PM
    To: 'budapest@jarokelo.hu'
    Subject: JAROKELO-BUDAPEST-055815

    Tisztelt Bejelentő!

    Az elfordult jelzőtáb
    ...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az elfordult jelzőtáblák helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük.

    A megvalósulásig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére