Megoldásra vár

Táblázás

Kérem távolítsák el a szükségtelen táblákat a Kis Salétrom utcából, és gondoskodjanak arról, hogy egyértelmű legyen a táblázás! Az elfordult táblákat pedig kérem forgassák vissza! Rengeteg tábla van kint, ezek egy része szükségtelen vagy félrevezető.
Megértem hogy ez egy ideiglenes forgalmi rend a Rökk Szilárd utca felújításának idejére, de mégis elvárható lenne az egyértelmű táblázás.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kis Salétrom u. 2

Hozzászólások

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését! Jelenleg zajlik a Rökk Szilárd utca felújítása, amely során az utca le van zárva, ehhez kapcsolódóan pedig több keresztező utcában ún. építés alatti forgalo
    ...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Járókelő Egyesület!

    Részvénytársaságunk nem helyezett ki a Rökk Szilárd utca felújítására vonatkozó jelzőtáblákat. A beruházás a Józsefvárosi Önkormányzat beruházásában készül, ja
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére