Megoldott

Járda burkolat hiányzik

Anonim Járókelő

Felbontották a járdát, de kb. 5-10 méteres szakaszon nem került helyreállítrásra. Helyszínről hetek óta levonultak a kivitelezők.
San Marco utcán van a felbontás, a Föld utcai kereszteződéstől kb. 10-15 méterre.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Föld u. 46

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Üdvözlet, A probléma az Önkormányzat általi válasz után nem sokkal megoldódott.
    Elfelejtettem jelezni itt is - köszönöm az intézkedést!
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérlek, segíts nekünk! Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szeretném tájékoztatni, hogy nem az önkormányzat, hanem az egyik közműszolgáltató által megrendelt és az Észak-Budai Zrt. által lebonyolított munkáról van szó tárgyi ügyben. Ismer
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére