Megoldásra vár

Megsüllyedt járda

Szeretném jelezni, hogy a posta előtti frissen lerakott burkolaton, a víznyelőtől 1 méterre megáll a csapadék egy tócsában.
Kérem, továbbítsák a kivitelező felé.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Jókai Mór u. 2b

Hozzászólások

  • Muramészáros Peterson hozzászólt a bejelentéshez.

    És a galmbokkal mi lesz? szomjan akarjátok ölni őket?
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük az észrevételt. A műszaki-átadást még nem kezdtük meg. A hibát jelezzük a kivitelezőnek és felvesszük a hibajegyzékbe.
    Környezetvédelmi Iroda
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Hmm.

    Nem volt pont ugyanerről egy bejelentés, ahol a válasz lényege az volt, hogy:
    - tócsa kikerülhető
    - a térkövek között úgyis hamar beivódik a víz
    - forráshiány miatt ennél nagyobb gondokra kell f...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére