Megoldott

Dohányzás az aluljáróban

Frissítés - 2020.01.30.
Szereljenek fel mielőbb kamerákat Ez megoldás lenne. Kérem ennek vizsgálják meg a lehetőségét. Köszönöm szépen!

------------------------------

Sajnos rengetegen az aluljáróban dohányoznak dohányfüsttel elárasztva az aluljárót. A cigarettacsikkek is ezt bizonyítják. Kérem helyezzenek ki dohányozni tilos táblákat, illetve szereljenek fel mielőbb kamerákat. A képen látható feliratra gondolok. Sajnos ez nincs sehol. Köszönöm szépen az intézkedésüket!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány tér 1

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Múltkor minden rendben volt. Zárható megoldottként.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés - 2020.01.30. Szereljenek fel mielőbb kamerákat ------------------------------ Sajnos rengetegen az aluljáróban dohányoznak dohányfüsttel elárasztva az aluljárót. A cigarettacsikkek is ezt bizonyítják. Kérem helyezzenek ki dohányozni tilos táblákat, illetve szereljenek fel mielőbb kamerákat. A képen látható feliratra gondolok. Sajnos ez nincs sehol. Köszönöm szépen az intézkedésüket!"-ról "Frissítés - 2020.01.30. Szereljenek fel mielőbb kamerákat Ez megoldás lenne. Kérem ennek vizsgálják meg a lehetőségét. Köszönöm szépen! ------------------------------ Sajnos rengetegen az aluljáróban dohányoznak dohányfüsttel elárasztva az aluljárót. A cigarettacsikkek is ezt bizonyítják. Kérem helyezzenek ki dohányozni tilos táblákat, illetve szereljenek fel mielőbb kamerákat. A képen látható feliratra gondolok. Sajnos ez nincs sehol. Köszönöm szépen az intézkedésüket!"-ra.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Sajnos rengetegen az aluljáróban dohányoznak dohányfüsttel elárasztva az aluljárót. A cigarettacsikkek is ezt bizonyítják. Kérem helyezzenek ki dohányozni tilos táblákat, illetve szereljenek fel mielőbb kamerákat. A képen látható feliratra gondolok. Sajnos ez nincs sehol. Köszönöm szépen az intézkedésüket!"-ról "Frissítés - 2020.01.30. Szereljenek fel mielőbb kamerákat ------------------------------ Sajnos rengetegen az aluljáróban dohányoznak dohányfüsttel elárasztva az aluljárót. A cigarettacsikkek is ezt bizonyítják. Kérem helyezzenek ki dohányozni tilos táblákat, illetve szereljenek fel mielőbb kamerákat. A képen látható feliratra gondolok. Sajnos ez nincs sehol. Köszönöm szépen az intézkedésüket!"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    "szereljenek fel mielőbb kamerákat." Ez megoldás lenne. Kérem ennek vizsgálják meg a lehetőségét. Köszönöm szépen!
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Balogh Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egy valós probléma, amivel en is nap mint nap szembesülök!
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Borzalom. Most is cigiztek lent van 5-en...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem rossz ma sem...
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre jobb a helyzet...
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Új termés... Legalább van takarítás.
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    A fonódó villamostól lefelé menet van a falon dohányozni tilos tábla, de hatása egy nagy nulla. Lentre is kéne tenni, de a kamera lenne a.megoldás. Csatoltam a mai állapotokat.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-145660/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére