Megoldásra vár

Csak kiegészítő tábla

A képen látható oszlopon csak a kiegészítő tábla maradt. Kérem, hogy ha szükség van rá, akkor pótolják az eredeti táblát, ha nincs, akkor szüntessék meg az oszlopot.
Munkájukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Páfrány út 19

Hozzászólások

  • Mészáros Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla megszüntetésére intézkedtünk, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére