Megoldott

Takarítást kérünk

Tele van levelekkel a Szalonka út széle. Kérem takarítsák néha az utat!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szalonka út 2e

Hozzászólások

  • H B Lotti lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a II. kerületi Szalonka utca gépi takarítást elvégezték kollégáink.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/55730/takaritast-kerunk/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére