Válaszra vár

Óriási gödör

Óriási gödör van a víznyelőrács mellett, a rács pedig el van tömődve. Kérem fedjék le a gödröt és tisztítsák ki a rácsot!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szalonka út 10

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Válaszra vár
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterül...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szász László Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük, hogy bejelentésével munkánkat igyekszik segíteni.
    A megjelölt helyszínen társaságunk csak szennyvíz fogadására kiépített
    közcsatornát
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére