Megoldott

Felesleges oszlop

Kérem távolítsák el. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kabar u. 2

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi számú, elektronikusan megküldött bejelentésben foglaltakkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy az abban jelzett Budapest III. kerület, Kabar utca 2. számnál talál...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu” !

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás...

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hollós Korvin Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Feltúrták az utat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vihar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Állattetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére