Megoldásra vár

Fakó tábla

Kérem cseréljék! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kabar u. 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt S Dominik!

    Köszönjük bejelentését!

    Szeretném tájékoztatni, hogy az elfakult utcanévtábla cseréjét költségvetési lehetőségeink függvényében legkorábban a következő évben tudjuk elvégeztetni.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia,

    Köszi :)
    Reméljük egyre többen leszünk az oldalon.

    Domi
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Dominik,

    igaz már egy éve aktív vagy,
    de mondom, mennyire örülök, hogy újra van ilyen aktív valaki a III kerületben. (És két hónapja lett még valaki)

    Volt korábban egy aktív itteni bejelentő, d...
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    De jó lenne a főávrosi lakótelepeken egy egységes tájékoztató, eligazító rendszer...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidolt utcanev tablak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Citronella utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Mik ezek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére