Megoldatlan

Nincs járdafolytatás

Nincsen járda csak sár. Kérem ezen a rövid szakaszon csináljanak járdát. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hímző u. 4

Hozzászólások

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Megértem, köszönöm a választ! Sajnos a gyalogosok már a kitaposott út látva kevésbé értenek egyet ezzel az állásponttal :)
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt S Dominik!

    Köszönjük bejelentését és szeretném tájékoztatni, hogy a tárgyi területen jelenleg nem tervezünk járdaépítést. A gyalogos közlekedés biztonságosan a parkolón keresztül is megoldha
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére