Megoldott

Takarítatlan önkormányzati tulajdonú járda

Tisztelt XVI. kerület!
Kérem, hogy a Zsélyi Aladár utca - Hunyadvár utca sarkán lévő Paulheim József-féle épület járdáit takarítsák le, mert eddig ezt egyszer sem tették meg az idei év folyamán. A folyamatosan hulló levelek és eső hatására nyálkás, csúszós massza alakult ki.
Emellett az utca és a kert tele van szeméttel. Legyenek szívesek ezt is összeszedni és elszállítani.
A csatolt fotókon jól látszik, hogy mekkora a kontraszt a 19-es és 21-es szám járdája között.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Zsélyi Aladár u. 19

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltakarították a leveleket a járdáról.
  • Olga Dmitrijevna elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére