Megoldott

Elhagyott autó

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő.hu!

Szeretnék egy elhagyott fehér Renault autót bejelenteni, ami legalább 1,5 éve mozdulatlanul áll az utcában, láthatóan nincs gazdája. Ez idő alatt körbenőtte a gaz egyik oldalról és egy fa hajtott ki a vízelvezetőben, amit nem tudnak miatta kitakarítani.
Az autó műszakija 2019.11.26-án járt le.

Köszönettel,

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kiss János altábornagy u. 29-41

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autót elvitték. Köszönöm
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám:3702/022-563/19

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését, intézkedünk.

    Budapest,2019.12.04

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő

    2019-11-27 20:45 időpontban Járókelő.hu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétlopott kerékpárroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0517-Városháza Park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Vámház körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére