Megoldott

Bukkanó és kátyú

16. keruletben Budapesti útról a Kőszál utcara bekanyarodás után fogad ez az állapot. A bukkanó előtt kozvetlen olyan mély a kátyú hogy egy "gyorsabb" atdöccenés könnyen károkat okozhat az autóban, kikerülni nem lehet. Sajnos már elég régóta ilyen és a környékbeli hasonló bukkanók is kezdik utánozni ezt.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Feri hozzászólt a bejelentéshez.

    Az általam jelzett kár nem lett javítva lehet hogy mashol végeztek javítást kérem ezt is javítsák!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XVI. kerületi önkormányzat a panaszban érintett küszöb mellett a hibahelyet felszámolta, a kátyúzást június elején elvégezte.

    Köszönjük észrevételét.

    Budapest, 2015. június 19...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (5551)” tárgyú bejelentést nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Feri bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ismét egy kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Budapesti út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kegyetlen

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hunyadvár utca / Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kàtyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Molnár Edina
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Fürge utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére