Megerősítésre vár

6 éve rossz járda

Anonim Járókelő

Baross Gábor utca-Margit utca sarok, gyalogátkelőhelynél. Ennek a rossz járdának a megjavítasát már kétszer kértem a kerületi e-poldin keresztül, sikertelenül. Talán a járókelő.hu segíthet. Itt hiába dolgozott már többször a vízművek, útjavítók, stb. Egy súlyos sérülést (csonttörest) is okozott, mert valaki elesett a rossz járdán. A közelben (1 saroknyi távolságon belül) óvoda, iskola, eü intézmények, üzletek is találhatók, tehát sok járókelő megy erre minden nap.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Baross Gábor u. 59

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A járdaszakasz javításáról intézkedünk.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !

    A járdaszakasz javítását , ha az időjárás engedi elvégezzük.
  • Vass Pál hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő,
    én is elküldtem az illetékeseknek, valószínűleg csak tavasszal lesz kátyúmentesítés.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére