Megoldatlan

Kerékpársávon várakozó autók

FRISSÍTÉS 2019.11.27.:

Kedves Ügykezelő! A bejelentésemmel nem az volt a célom, hogy eljárást indítsanak egy balfék rendőr ellen, ami ki tudja, milyen következményekkel járhat. Mindössze fel akartam hívni a figyelmet a szabálytalankodásra. Tehát most nem szeretném bemártani a zsarukat. De legközelebb nem kegyelmezek. :-)

-----

Amint az a fotón is látható, még a rendőr is a kerékpársávon várakozik. A Fehérvári úton frissen kialakított kerékpársávon rendszeresen várakoznak az autósok, ez egyrészt veszélyes a biciklistákra nézve, mert csak balra, az autósforgalom irányában tudják kikerülni őket, másrészt sok a konfliktus az autósok és a kerékpárosok között. A képen látható autóban ülő rendőr sem azzal foglalkozott, hogy elzavarja a többi autóst, hanem beállt közéjük. Ez aztán a példamutatás!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 75

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Mudry György visszajelzésére vár.

  • Járókelő Admin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves György!

    Kérjük, hogy a kért adatokat küldd el közvetlenül az illetékesnek, hogy a további intézkedéseket meg tudják tenni. Ezeket az adatokat mi az oldalon nem publikálhatjuk. Kérjük, hogy ha...
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XI. Kerületi Rendőrkapitányság válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Mellékelten megküldöm hatóságom korábbi megkeresését és az erre kapott válaszukat. A megkeresésben szereplő adatok hiányában hatóságom további intézkedéseket nem tud fogana
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. Kerületi Rendőrkapitányság

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság"-ról "XI. Kerületi Rendőrkapitányság"-ra.

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Permanens probléma különösen a befelé vezető oldalon a Hengermalom út-Dombóvári út közötti szakaszon
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve Ozsvárt Jánosnak az ozsvartj@budapest.police.hu email címre.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2019.11.27: a bejelentő válaszában jelzi, hogy nem a képen látható rendőrautó sofőrjét kívánja feljelenteni, hanem arra kéri a Rendőrséget, hogy fokozottan ellenőrizze ezen az útszakaszon a szabálytalan várakozást. Amint az a fotón is látható, még a rendőr is a kerékpársávon várakozik. A Fehérvá...

  • Anonim Járókelő visszajelzést küldött.

    From: Ozsvárt János
    Sent: Wednesday, November 27, 2019 8:24 AM
    To: 'lemarietta@jarokelo.hu'
    Subject: megkeresés

    Tisztelt Le Marietta Asszony!

    Kérem, hogy az 55377 számú megkeresésük kapcsán szíves
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Amint az a fotón is látható, még a rendőr is a kerékpársávon várakozik. A Fehérvári úton frissen kialakított kerékpársávon rendszeresen várakoznak az autósok, ez egyrészt veszélyes a biciklistákra nézve, mert csak balra, az autósforgalom irányában tudják kikerülni őket, másrészt sok a konfliktus az...

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia György!
    Kérünk, hogy vedd fel a kapcsolatot a válaszlevélben megadott elérhetőségeken a 11. kerületi Rendőrkapitánysággal, mert a Járókelőn keresztül nem osztunk meg azonosításra alkalmas adatoka...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Le Marietta Asszony!

    Kérem, hogy az 55377 számú megkeresésük kapcsán szíveskedjék megadni a fényképen lévő jármű rendszámát és a fénykép készítés időpontját (dátum, időpont), mivel eljárást
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a 11. kerületi Rendőrkapitányságnak a 11rk@budapest.police.hu email címre.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság"-ra.

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Téren parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Edömér utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére