Megoldott

Vélhetően lopott csatornafedél a Halmierdő mellett

Az Etalon sportiskola mögött valaki eldugott 1 csatornafedelet, és egy csatorna összefolyót.

A közdűlő útra nem enged kitűzni az itteni térkép, szóval google link: https://goo.gl/maps/erqgKwBBuGNYRgzJA

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Ipacsfa utca (Közdűlő út)

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink már csak a kerek fedlapot
    találták a megjelölt helyszínen, amelyet elszállítottak és leadták a
    hulladék öntvények közé.

    A fedlap n
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • B-F. Tamara megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    A 2020. március 4. napján a Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. Ügyfélszolgálati osztályára elektronikus úton érkezett, JAROKELO-BUDAPEST - 00055310 azonosító számú lakoss
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    még ugyanott vannak
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Billenő csatornafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Gőzmozdony utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Tavas utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére