Megoldott

Eldugult víznyelők.

Budapesten, a Hungária körúton a Tábornok utca - Mogyoródi út közti útszakaszon (200-250 méteres szakaszon, 3-4 db.) vízelnyelők hetek óta el vannak dugulva, tisztítás kérek.
Kellemetlen, mert a megálló vizet, az autók a gyalogos járdára fröcskölik, adott estben eláztatva őket.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 31

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük, hogy bejelentésével munkánkat segítette.
    Munkatársaink kitisztították az eldugult víznyelőket a megadott
    útszakaszon.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommuniká
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére