Megoldott

járdára kilógó bokor

Anonim Járókelő

József és a Baross utca a sarkánál nem lakik senki. A telken is dzsungel méretű a gaz, de a járdára kilógó növény miatt nem lehet babakocsival közlekedni.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    nem láttam, nem jártam arra mostanában
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Amint Ön is látta, már azóta a telek külső és belső részét is kitakarították felszólításunkra.

    Sike Csaba
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk:
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/5529/jardara-kilogo-bokor/frissite...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás csapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hermina út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kikopott fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Szalmarózsa utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére