Megoldott

kilógó-lelógó bokor

Anonim Járókelő

A József és a Bács utca sarkán lakó biztos úgy gondolja, hogy a kertjéből a járdára, és az úttestre kilógó tujákat így kell megnyirni.

175 centis ember nem fér már el alatta, ha esik az eső, esernyővel nem lehet csak az úttest közepén közlekedni.
Továbbá a tuják belelógnak a felsővezetékbe is.
Legyenek szívesek intézkedni és visszavégni a növényzetet.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    és mit csináltak??? a tuja még mindig lóg a járda fölé... közlekedni nem lehet alatta
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az intézkedést a bejelntése után megtettük.

    Sike Csaba
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk:
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/5527/kilogo-lelogo-bokor/frissites...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás csapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hermina út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kikopott fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Szalmarózsa utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére