Megoldatlan

Ringló patchwork

Újabb giga kráter a Ringlóban. Mivel az út kerülethatár, ezért a kerületek mindig egymással labdáznak mi meg kerülgetjük a lyukakat. Jó lenne már újra szőnyegezni, mert 3 évente az egész felület újra foltozódik. Olcsóbb lenne egyszer megcsinálni. Ki kezdeményezi ezt, a XI. vagy a XXI. kerület? Kinek írjak a polgármestereknek? Addig is legyenek szívesek a krátert befoltozni még a tél előtt, és a többit is az az utcában, csak azokat nem fotóztam le.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ringló út 104

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Nagy László visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Nagy László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére