Megoldásra vár

Magas útszegély

Tisztelt Illetékes!
Kérem, hogy a 2019-ben már minimumnak tekinthető elvek mentén, akadálymentesen alakítsák ki a Jókai Mór utcai kutyafuttató megközelítését mind a két bejárat esetében, illetve az úttest túloldalán lévő szegélyek esetében is.
A lakótelepen több mozgássérült ember él, többek között kutyatartók is.
Köszönöm intézkedésüket.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Jókai Mór u. 20

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm az intézkedést. Amúgy a fotón szereplő állapot nekem nem tűnik átmenetinek. Mondjuk lehet, hogy ezt is legalább 3 alkalommal újraépítik, mint a Zsélyi Aladár utcai játszótér lépcsőjét. :)
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A burkolatfelújítási munkák folyamatban vannak, a burkolat oldalesése a felújítás során változik. Végleges - akadálymentes - kiépítést megelőzően a FŐGÁZ és Fővárosi Vízművek Zrt...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére