Megoldott

Rozsdásodó kerítés a játszótér körül

A Pozsonyi út - Tél utca sarkánál lévő játszótér játékai nyar végén lettek felújítva. Azonban a tér körüli vaskerités festése felújításra szorul. Majdnem. Mimdenhol rozsdásodik, színe szinte már teljesen megkopott, kifakult.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Kassai u. 10

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Le lett festve oktoberben.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    A napokban festik ????, holnap talan kész is lesz
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csinalt semmit az önkormányzat.
  • Törökvész Parkolás visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Kassai játszótér kerítésére vonatkozó észrevételét köszönjük. A kerítés átfestéséről a nyári játszótéri karbantartások keretében gondoskodunk.

    Tisztelettel:

    Vincze Rita
    Beruház
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem nyúltak még hozzá
  • Törökvész Parkolás visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Bp. IV. Kassai utca 8-10. előtti Kassai játszótér kerítésére vonatkozó bejelentését köszönjük. A kerítés korrózióvédelmének felújítását – tekintettel a mostani, téli időjárásra –
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Réka
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Csíksomlyó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szomjaznak a facsemeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szivarfa ágai belógnak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére