Megoldott

illegális szemét kupac

Anonim Járókelő

Hársfa-Szent Imre utca sarkánál szemét hegyek vannak az amúgy is gazos árokban.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • nincs nincs hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs ott a szemét... vélhetőleg a kerületgazda elvitette...
    de valszónínű csak ideig-óráig... nagy valószínűséggel a sarkon lakó hajígálta ki a szemetet, mert az egész kertje 1 szeméttelepre haso...
  • XVI. kerületi Önkormányzat Környezetvédelmi Irodaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentését. Továbbítottuk a kerületgazda szolgáltató szervezetnek.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kukahiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    G66V+5W (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére