Megoldott

Állandó szemetelés

FRISSÍTÉS 2020.03.11.:
Kedves Aldi! Sajnos továbbra sem látom, hogy Önök vagy megbízott partnerük karbantartaná a területet. Ebben az évben még egyszer sem sikerült rendbe tenni a területet, a szilveszterkor szétdobált tüzijátékok maradványai is még találhatóak.. . Egyszerűen nem értem, hogy a rendezett bolti körülményekhez mért nem tartozik hozzá, hogy egy megbízott partner tál 1-2 havonta a környezetet is rendbe tenné. Várom visszajelzésüket!

-------------------------------------

T. Ügyinéző! Sajnos folyamatos probléma 3.kerület Tordalagi Pál (CZETZ J. UTCA) utcában, hogy az Aldi és a Kertészeti cég közti füves területen a nagyobb fák tövét szemétlerakónak/kukának nézik. Kérném a terület megtisztítását, illetve kuka kihelyezését!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Attila u. 107

Hozzászólások

  • B-F. Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Segíti a munkánkat, ha visszajeleztek, mert így nyomon tudjuk követni, mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Ha pedig támogatni is szeret...
  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ügy megoldódott. Remélem, hogy az Aldi rendszeressé teszi ezt a tevéknység és nem kell 2 hónap múlva is szólni érte.
    Köszönöm a közbenjárást!
  • M. Mária visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Elnézést kérünk az Önt ért kellemetlenségért. Az Aldi-nál számunkra nagyon fontos a vásárlói elégedettség és ennek kiszolgálása. Üzletünkben és környékén nagyon fontos a tisztas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "T. Ügyinéző! Sajnos folyamatos probléma 3.kerület Tordalagi Pál (CZETZ J. UTCA) utcában, hogy az Aldi és a Kertészeti cég közti füves területen a nagyobb fák tövét szemétlerakónak/kukának nézik. Kérném a terület megtisztítását, illetve kuka kihelyezését!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.03.11.: Kedves Aldi! Sajnos tovább...

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Aldi! Sajnos továbbra sem látom, hogy Önök vagy megbízott partnerük karbantartaná a területet. Ebben az évben még egyszer sem sikerült rendbe tenni a területet, a szilveszterkor szétdobált tüzi...
  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnálattal tapasztalom, hogy az Aldi mennyire igénytelen környezetére....
  • M. Mária visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő-Budapest!

    Köszönjük szépen észrevételét, melyet e-mailben a Budapest, Rákóczi út 38. száma alatt található üzletünkkel kapcsolatban fogalmazott meg számunkra. Az ALDI Magyarországná
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos azt gondolom, hogy az Aldinak nem fontos ez az ügy. A saját alkalmazottaik a dohányzásra kijelölt helyen a földre dobva ott hagyják a csikkeket, szünetben elfogyasztott élelmiszer papírját. Akk...
  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Aldi"-ra.

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző! Köszönöm a közben járást, köszönöm a Közterület Felügyeletnek a választ, ügyintézést.
    Ezúton továbbra is kérem a zöld területhez közel, mégis közterületre szemetes kihelyezését....
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi számú, elektronikusan megküldött bejelentésben foglaltakkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy az abban jelzett Budapest III. kerület, Czetz János u.69b az Aldi-...
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére