Megoldott

Életveszélyes avarzselé a kerékpárúton

A XVIII. kerület kerékpárútjain több helyen (és amúgy a szomszédos kőbányán is) az elmúlt hetekben lehullott, és azóta a komposztálódás és az esők miatt zselészerű eleggyé vált falevelek teszik veszélyessé a közlekedést.

Térképen bejelölni csak 1 helyet tudok, de gyakorlatilag a teljes kerékpárút hálózatra ráférne a takarítás.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Szent Lőrinc-telep

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a kerékpárút takarítását elvégezték munkatársaink.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/54866/eletveszelyes-avarzsele-a-kerekparuton/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    1 héttel később ugyanott: https://youtu.be/g9S_0pcNMZQ :/
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    faleveles kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egyenes biciklis átvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pocsolya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Slachta Margit rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére