Megoldásra vár

Hiányzik a járdarész

Az iskolával szemben, a buszmegálló mögötti utcasarkon (Hősök fasora-Békéshalom utca) hiányzik a járda az autóúthoz közeli részen.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Hősök fasora 43

Hozzászólások

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Garami Gáborné!

    A Békéshalom utca felújítási tervei elkészültek, mely tartalmazza a járdák folyamatossá tételét is. Amennyiben a felújítás 2020. évben elmarad, a hiányzó járdát más forrásból...
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére