Megoldott

Veszélyes csatornafedél

Gyalogosokra, kerékpárokra, tömegközlekedéssel közlekedőkre egyaránt veszélyes a HÉV megállónál lévő beszakadt csatornafedél.
Helyszin: Filatorigát HÉV megálló

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Hurrá! Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, külön öröm hogy nem csak az ezen jelentésben szereplő csatornafedelet, de a járdát is megcsinálták, mely az alábbi jelentésben szerepel:
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/2658/katyu-a...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, külön öröm hogy nem csak az ezen jelentésben szereplő csatornafedelet, de a járdát is megcsinálták, mely az alábbi jelentésben szerepel:
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/2658/katyu-...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az égvilágon semmi változás nem történt, hacsak annyi nem hogy a vékony csik mely eddig a szemfüleseknek jelezte hogy ott van valami lassan lekopik, és a gaz is annyira benövi hogy keresni kell a lyuk...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A remény hal meg utoljára...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Olyvá tűnik, bár ott megsűllyedt / felgyűrődött aszfaltról van szó, én inkább arra a hatalmas és tátongó balesetveszélyes lyukra asszociáltam jelentésemben...
    Látván hogy az a jelentés körülbelül 10 h...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak nem ugyanez?

    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/2658/katyu-a-kerekparuton

    "Köszönjük bejelentését, azt meg fogjuk vizsgálni. "
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden tisztelettel, de akkor ugyan kihez tartozik egy csatornafedél, ha a Fővárosi Csatornázási Művekhez nem?
    Várom mielőbbi tájékoztatásuk!

    Lehet játszani a gyerekes egymásra mutogatósat, de addig...
  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen látható fedlap nem tartozik Társaságunk kezelésébe, így sajnos nem áll módunkban a hibát kijavíttatni.

    Tisztelettel:
    Bátor...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eldugult víznyelő, sok falevél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ipartelep utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére