Megoldásra vár

Pocsolya mindenhol

Anonim Járókelő

Sajnos a térkő lerakása nem sikerült túl jól. Rengeteg helyen pocsolya van és nem folyik el a víz a csatornákhoz.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Heltai Jenő tér 2

Hozzászólások

  • Horváthné B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt S Dominik!

    Köszönjük bejelentését!

    Szeretném tájékoztatni, hogy a munkálatokat kivitelező vállalkozó gondoskodni fog a szükséges javítási munkálatok elvégzéséről.
    Addig is szíves türelmét
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés nevét "Pocsolya mindehol"-ról "Pocsolya mindenhol"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére