Megerősítésre vár

Egyirányú utca kerékpáros kétirányúsításának hiánya

Anonim Járókelő

A Gaál Mózes utca irányából Magyarok Nagyasszonya tér 10-15 szám előtti szakaszon az utca egyenirányítósított. Az említett utcában kérnénk a kerékpáros forgalom kétirányú közlekedésének lehetőségeit megvizsgálni és amennyiben lehetséges a kerékpáros forgalom beengedését az utcába mindkét oldalról.

A területen sok kerékpáros közlekedik, az üllői úti forgalmat erre elkerülve.

Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rezső tér 15

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékesek!

    A közeljövő sajnos még nem érkezett el, a területen nincs változás.

    Továbbá ha a forgalmi irány megfordul, akkor a másik irányból nem lehet kerékpárral behajtani. Továbbra is s...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kérdéses helyszín környezetében a közeljövőben forgalmi rend változás várható, amely keretében megfordulna a Gaál Mózes utca és a Bláthy Ottó utca közötti útszakasz forgalmi irá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Magdolna utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Matricás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Corvin-negyed M (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére