Megoldott

Játszótéren leveles letaposva

Anonim Járókelő

Zuglói játszótereken nincs összeszedve a lehullott levél, azt letapossák és az esővel együtt nehezen letakarítható latyak, sár lesz. Koszos a játszótér.
A mostani kép a Nagybecskerek téren készült.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagybecskerek tér 9

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a választ!

    A játszótér most is tele van ugyan levéllel (ősz van, folyamatos az utánpótlás), de látszik, hogy takarítottak, az elázott rész eltűnt.

    További jó munkát kívánok!
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 54603-as számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A játszótereken és környékükön a levelek gyűjtése folyamatos. A
    Nagybecskerek té...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére