Megoldott

Baleseti törmelék

Anonim Járókelő

A Telepes és Lőcsei út sarkán ott hagyták a törött motordarabokat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Lőcsei út 51a

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt FKF!

    Köszönöm a gyors reakciót!
    További jó munkát kívánok!

    A bejelentő :)
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a balesetből származó törmeléket eltakarították munkatársaink.

    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/54601/baleseti-tormelek/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére