Megoldásra vár

Sérült korlát

Tisztelt Illetékes!
A Budafoki elágazás előtt, a Kővirág sorról, az Ady Endre útra átvezető út mellett, a patakot elkerítő korlát sérült, rozsdás.
A villamos felöli vége úgy néz ki mintha egy autó átszakította volna.
Kérném javítani.
Előre is köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Ady Endre út 14

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését köszönjük és tájékoztatjuk, hogy a sérült korlátelemek eltávolítására a szükséges intézkedést megtettük. A korlátok cseréjére a Hosszúréti patak felett átívelő hidak
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére