Megoldott

Szemetes tér

Kérem végezzenek egy takarítást a téren. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér 3

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "III. kerület"-ra.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvégezték a takarítást, akkor valószínűleg FŐKERT (tegnap és ma is láttam őket a környéken).
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Szentlélek téren a burkolt útfelületek tisztántartása tartozik feladatkörünkbe, melyet rendszeresen elvégeznek munkatársaink.
    A bejel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
    Ügyfélszolgálat Vezetőjének
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "III. kerület"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyetértek :)
  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    A BKV az utasváró mögötti (parkos) részt és a közjárdát nem takaríttatja, mert nem feladata. :(
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhullott állatok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Óbudai autóbuszgarázs (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Nagyon szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kanapé, szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére