Megoldott

járdán parkolás

Tűzoltó utca - Liliom utca sarkon rendszeresen a járdán parkolnak.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tűzoltó u. 71

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Segíti a munkánkat, ha visszajeleztek, mert így nyomon tudjuk követni, mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Ha pedig támogatni is szeret...
  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    sziasztok, megoldottra tehető, köszi az úgykezelést.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Olga Dmitrijevna hozzászólt a bejelentéshez.

    A bírságolás sajnos nem fogja megoldani a problémát. Csak fizikai akadályok (pollerek, bokrok stb.) kialakításával lehet távol tartani az autókat a nem nekik szánt helyektől. Azt javaslom, hogy kérjét...
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Felügyeletünk részére a tárgyban jelzett hivatkozási számon továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm Kf/36364-1/2019/XX ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Bp Sentinel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére