Megoldásra vár

Szemetes buszmegálló

Anonim Járókelő

A 15. kerületi Újpalota Szentmihályi út buszvégállomás és forduló egész környéke hónapok óta rettentő szemetes. Nagyon szomorú ilyen körülmények között várni a buszt a két kisgyermekemmel. Szemetes sajnos nincs kihelyezve a megállóban.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Újpalota

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok! Az utóbbi egy hónapban itthon vagyok a gyerekekkel, nem járunk busszal, de előtte rendszeresen és sajnos semmilyen pozitív változást nem tapasztaltam, ugyanolyan szemetes volt az egész terület.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0038787-001/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00054528

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy az autóbuszok megállóinak, végállomásainak és pályaudvarainak tisztán tartása a járművek üzemeltetőjének a feladata.
    A zöldterületek t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak tipp:
    megálló takarítása BKV, a szemetes kérdése FKF
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére