Válaszra vár

Elhagyott Alfa Romeo az Árpád úton

Elhagyott, hosszú hónapok óta nem mozduló Alfa Romeo az Árpád út x Laborfalvi Róza utca sarkon a pakolóban. Kerekei leeresztve, a gaz már körbenőtte.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 138

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem értem ezt én sem.
  • Kovács Vanda hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm! Akkor tényleg mehet megoldatlanra! Már csak azt nem értem, hogy miért vizsgáztatja le valaki a kocsiját ha nem mozdul el innen vele?! :)
  • Kovács Vanda hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm! Akkor tényleg mehet megoldatlanra! Már csak azt nem értem, hogy miért vizsgáztatja le valaki a kocsiját ha nem mozdul el innen vele?! :)
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Mehet akkor megoldatlanra, ezzel sem tehetünk semmit.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Na, elvileg július elején műszakizott, tehát még jó 1,5 évet állhat ott büntetlenül.
  • Kovács Vanda hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm, így már minden világos! :)
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ügyfélkapu kell hozzá összesen.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, azt nem írtam be, köszi Járókelő 1!
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

  • Kovács Vanda hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ! De azt még mindig nem tudom, hogy a műszaki és forgalmi érvényességet hogy tudom megnézni.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ránézésre sehogy. Rendszám alapján néztem meg én is.
    Érdemes először a műszaki és a forgalmi érvényességét megnézni, mert ha ezek érvényesek, akkor hiába jelented be, senki nem tud vele kezdeni vele
    ...
  • Kovács Vanda hozzászólt a bejelentéshez.

    Tamás! Azt honnan lehet tudni egy autóról ránézésre. hogy van érvényes műszakija stb?
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ottjártamkor feltűnt nekem is, de emlékeim szerint érvényes forgalmival és műszakival rendelkezik.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Közterület-felügyelet

  • Kovács Vanda bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Gazzal körbenőtt autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Farkaserdő utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére