Megoldott

Kátyúk a bringaúton

XIII. ker. Kámfor utca és Béke utca találkozásánál, a felüljárú végénél 2 nagyobb kátyú is található a kerékpárúton. Az amúgy is kockakővel lerakott szegálykövek a nem megfelelő illesztések miatt nagy ütést mérnek a kerekekre, de ezektől a kátyúktól garantált a felnitörés. Rendkívül balesetveszélyes, mert a mélysége már a 10 cm-t is eléri.
Kérnénk sűrgősen javítani!
Köszönettel:
Magyar Kerékpárosklub Észak-Pest

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Hubik Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ígért határidőre kijavították a hibákat és megszűnt a balesetveszély a kátyúk miatt.
    Nagyon köszönjük a gyors munkát!
    Magyar Kerékpárosklub Észak-Pest
  • Valkai József hozzászólt a bejelentéshez.

    Latom mas is bejelentette ezt a katyut.
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Köszönjük levelét, amelyet elektronikus úton juttatott el hozzánk.

    Tájékoztatom, hogy a Kámfor utca - Béke utca találkozásánál, a felüljáró végénél lévő kerékpárút burkolat jav...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Hubik Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    benőtte a fű a kerékpárutat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    kerékpár úton felejtett farönkök

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Dagály utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére