Megoldatlan

Rendszám nélküli autó.

Üzemképtelen Renault.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Anonymus u. 9

Hozzászólások

  • Keresztes Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nincs már itt.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Áprilisig vizsgás.
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • V. András hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!

    A gépjárműben elöl és hátul is jól látható helyen van a hatósági jelzés, mely érvényes, így hatósági jelzés nélküli gépjárműként nem kezelhetjük, elszállítására a közterület-felügy...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Opel Corsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Chinoin utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Járműtelep utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére