Megoldott

Zöldhulladék

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2019.12.09. Bejelentő hozzászólása:
"Érdekes, látom az ablakunkból. Többször is körbe gereblyézték már, de nem vitték el. "
-----
Közterület rendezés után itt maradt ágak és egyéb növényi hulladék.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Börzsöny u. 1

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a bejelentés megoldódott. Nagyon köszönöm a közreműködést.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Közterület rendezés után itt maradt ágak és egyéb növényi hulladék."-ról "FRISSÍTÉS: 2019.12.09. Bejelentő hozzászólása: "Érdekes, látom az ablakunkból. Többször is körbe gereblyézték már, de nem vitték el. " ----- Közterület rendezés után itt maradt ágak és egyéb növényi hulladék."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes, látom az ablakunkból. Többször is körbe gereblyézték már, de nem vitték el.
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a Budapest IX. kerület Börzsöny u. 1. sz. ingatlan mellett található zöldhulladékok elszállítása megtörtént.

    Budapest Főváros IX. kerület Ferencvárosi Polgárm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére