Válaszra vár

Mester utca villamosmegálló

--- Frissítés 2020.01.08. ---
Kedves BKK Ügyfélszolgálat!
Sajnos a vízelvezetés sem megoldott, eső esetén bokáig járunk a vízben az érintett szakaszon.
Így az átkelő se nem megfeleően akadálymentes (felújítás előtt többé-kevésbé az volt), sem a vízelvezetés nem megoldott (felújítás előtt semmi probléma nem volt ezzel).
Jól értem, hogy semmi esély arra, hogy a közeljövőben érdemi változás történjen itt, és esetleg azt a pár térkövet a padkánál kicseréljék olyanra, amin nem ugrik meg a babakocsi/kerekesszékek kereke?
Köszönettel,
Klériné Pálinkás Petra

--- Eredeti üzenet ---

A felújított Mester utcai villamosmegállónál a gyalogátkelőnél mindkét oldalon nagyon magas lett a padka ami a kerekesszékes és babakocsis áthaladást jelentősen megnehezíti.
Ma úgy megdobta a babakocsimat, hogy az kibillent a tengelyéből, és fejreállt. Ha nincs bekötve a babám, komoly sérüléseket szerezhetett volna. Ez nem az első ilyen eset ennél az átkelőnél, kérem vizsgálják meg az érintett padkákat, és tegyenek valamit a bukkanómentes áthaladás érdekében.
(A babakocsik többsége egyébként pont beszorul a külső sínbe, ahogy a padkáról lehuppan.)

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc krt. 23

Hozzászólások

  • Járókelő Titusz elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Járókelő Titusz megváltoztatta a bejelentés leírását "A felújított Mester utcai villamosmegállónál a gyalogátkelőnél mindkét oldalon nagyon magas lett a padka ami a kerekesszékes és babakocsis áthaladást jelentősen megnehezíti. Ma úgy megdobta a babakocsimat, hogy az kibillent a tengelyéből, és fejreállt. Ha nincs bekötve a babám, komoly sérüléseket szerezhetett volna. Ez nem az első ilyen eset ennél az átkelőnél, kérem vizsgálják meg az érintett padkákat, és tegyenek valamit a bukkanómentes áthaladás érdekében. (A babakocsik többsége egyébként pont beszorul a külső sínbe, ahogy a padkáról lehuppan.)"-ról "--- Frissítés 2020.01.08. --- Kedves BKK Ügyfélszolgálat! Sajnos a vízelvezetés sem megoldott, eső esetén bokáig járunk a vízben az érintett szakaszon. Így az átkelő se nem megfeleően akadálymentes (felújítás előtt többé-kevésbé az volt), sem a vízelvezetés nem megoldott (felújítás előtt semmi probléma nem volt ezzel). Jól értem, hogy semmi esély arra, hogy a közeljövőben érdemi változás történjen itt, és esetleg azt a pár térkövet a padkánál kicseréljék olyanra, amin nem ugrik meg a babakocsi/kerekesszékek kereke? Köszönettel, Klériné Pálinkás Petra --- Eredeti üzenet --- A felújított Mester utcai villamosmegállónál a gyalogátkelőnél mindkét oldalon nagyon magas lett a padka ami a kerekesszékes és babakocsis áthaladást jelentősen megnehezíti. Ma úgy megdobta a babakocsimat, hogy az kibillent a tengelyéből, és fejreállt. Ha nincs bekötve a babám, komoly sérüléseket szerezhetett volna. Ez nem az első ilyen eset ennél az átkelőnél, kérem vizsgálják meg az érintett padkákat, és tegyenek valamit a bukkanómentes áthaladás érdekében. (A babakocsik többsége egyébként pont beszorul a külső sínbe, ahogy a padkáról lehuppan.)"-ra.

  • Klériné Pálinkás Klériné hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves BKK Ügyfélszolgálat!
    Sajnos a vízelvezetés sem megoldott, eső esetén bokáig járunk a vízben az érintett szakaszon.
    Így az átkelő se nem megfeleően akadálymentes (felújítás előtt többé-kevésbé
    ...
  • Sipos Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A jó vízelvezetés miatt szükséges. :-D Akkor tegyük hozzá, hogy így is rosszul sikerült a vízelvezetés: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/51941/nem-megoldott-a-vizelvezetes-a-mester-utca-villa...
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0038510-001/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00054392

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, December 4, 2019 1:11 PM
    To: Budapest Közút Útüzemelteté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére