Megoldott

Hiányzó fák Újpest Központjában

FRISSÍTÉS 2019.12.06.:
Bejelentő hozzászólása:
"Zajlik lakossági egyeztetés? Mikepp tervezik bevonni a civileket? Miert nem tervezik a városháza elotti terulet sétáló övezetté történő átalakítását?"
------

Egymás után sorakoznak Újpesten az üres helyek, ahová fákat kellene ültetni. Az egyikbe belerakták a buszmegálló váróját.. Félő, hogy ezeket előbb - utóbb kiöntik aszfalttal. Reméljük az új önkormányzat első dolga lesz a Varosházával szemközti járdán a fákat pótolni

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, István út 11

Hozzászólások

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Tobb ures helyre is ultettek már az idén. Kb 70% kész
  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A FŐKERT tájékoztatása szerint az üres helyekre fákat ültettek.
  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Miert ilyen igenytelen az Újpesti Önkormányzat???
  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Vegulis a varoshazaval van szemben, szoval jol van ez igy.
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagyis megoldatlan.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs fa, csak gané.
  • Törökvész Parkolás visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST-00054265 ” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    Az István út felújítása tervei jelenleg készülnek. A tervek elkészültéig nem tervezzük a növé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Egymás után sorakoznak Újpesten az üres helyek, ahová fákat kellene ültetni. Az egyikbe belerakták a buszmegálló váróját.. Félő, hogy ezeket előbb - utóbb kiöntik aszfalttal. Reméljük az új önkormányzat első dolga lesz a Varosházával szemközti járdán a fákat pótolni"-ról "FRISSÍTÉS 2019.12.06.: Bejelentő hozzászól...

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Zajlik lakossági egyeztetés? Mikepp tervezik bevonni a civileket? Miert nem tervezik a városháza elotti terulet sétáló övezetté történő átalakítását?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST-00054265” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékozatom:

    Az István út felújítása tervei jelenleg készülnek. A tervek elkészültéig nem tervezzük a növény
    ...
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • IV. kerület Újpest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az István út felújítása tervei jelenleg készülnek. A tervek elkészültéig nem tervezzük a növények pótlását.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00054265 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    üres fahely a Bőröndös utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bőröndös utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kerti csap hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ványoló utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére