Megoldásra vár

Zebra és bicikliút felfestésének hiánya

Budapest XIV. ker Mogyoródi út - Hungária Körút kereszteződésénél a zebra és a bicikliút felfestése erősen megkopott, kérem javítsák.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 33

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszín az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepel, felújítására kapacitásaink és az időjárás függvényében sor kerül.
    A megvalósításig szí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    46%-ban kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Komócsy utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidőlt zebra tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére