Megoldott

FKF -nél a veszélyes anyag leadás már 3 hónapja szünetel

Sziasztok !

A FKF-nél a veszélyes anyag leadás már 3 hónapja szünetel. Felhívtuk az összes nagy hulladékudvart és mindenhonnan azt a tájékoztatást kaptuk hogy már lassan 3 hónapja nem szállítják el így át sem veszik a veszélyes hulladékot (festékes flakonok,festék maradékok)
Ez szerintem komoly probléma mert sokan így illegális helyre vitték illetve viszik az ilyen jellegű hulladékokat. A főpolgármesteri hivatal felé érdemes továbbitani mert szerintem az FKF nél ennek 3 hónap alatt meg kellett volna oldodnia

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ecseri út 8

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Szabolcs!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Tóth Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    A hétvégét megvárom , mert az Index is megkereste a céget de ott nem mondtak dátumot.
  • Tóth Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy a hulladékudvarokból való kiszállítás akadályokba ütközött, ez okozta, hogy nem tudunk újabb veszélyes hulladékot foga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Tóth Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére