Megoldott

Túlterhelt szemetes a Balázs Béla utcában

Anonim Járókelő

Rendszeresen a képen látható látvány fogad a Balázs Béla/Viola utca sarkán található szemetesénél. Megoldás lehetne a kuka gyakrabb ürítése, vagy nagyobbra cserélése.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Balázs Béla u. 8

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a Budapest IX. ker. Balázs Béla-Viola utca kereszteződésénél lévő hulladékgyűjtő edényzet gyakoribb ürítését megrendeltük.

    Budapest Főváros IX. kerület Ferenc
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére