Megoldásra vár

Ráday utca szemét helyzet

Jó napot kívánok,

Először is nagyon örülök, hogy rátok találtam, mert több dolog is böki a csőröm, amikkel kapcsolatban a helyi önkormányzattal, hatóságokkal nem jutok előrébb... Nézzük az elsőt:
A Bakáts tér és Boráros tér közötti Ráday utca szakaszon több éve mindennapos, hogy tele vannak a kihelyezett szemetesek. Véleményem szerint kevés a szemetes vagy a meglévőket ritkán ürítik ki.

Köszönöm,
Dávid

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ráday u. 60

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Városi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, tegnapi állapotról csatoltam néhány fényképet. A helyzet sajnos rosszabb, mint volt.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a Budapest IX. kerület Ráday utca Bakáts tér–Boráros tér közötti szakaszán lévő önkormányzati hulladékgyűjtő edényzetek gyakoribb ürítését Irodánk ismételten m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Városi Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére