Megoldott

Elhagyott autó körülötte szeméttel

Tisztelt járókelők a XXI.kerületben lévő szállítók utca legg végébe a régi veterán autó van ott hagyva egy régi autó körülötte tele szeméttel ami a környezetet szennyezi mert a hol van szemét ott gyűlni fog még több ezért szeretném kérni hogy a parkolót és a zöld területet takarítás meg hogy szebb legyen a parkoló és a személy autót meg legyen szívesek meg nézni a forgalmit meg a papírja a rendszerbe meg köszönném ha után néznének

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Szállító u. 6

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre eltűnt, köszönöm!
  • Ádám Kiss visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám:3366/022-507/19

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését, intézkedünk.

    Budapest, 2019.10.30

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő (13033)

    2019-10-26 22:26 időpontban Járóke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott Tier roller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Rudas Gyógyfürdő (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott biciklik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére