Megoldott

Lejárt műszakival közterületen

Anonim Járókelő

A képen látható autó másfél éve az XXI. kerület Aradi Vertanúk útja 31 szám elött, közterületen parkol és már a műszaki vizsgája is lejárt.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Aradi vértanúk útja 31

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a gyors intezkedést, az autó elszállitásra került.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám:3393/024-274/19

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését, intézkedünk.

    Budapest, 2019.10.30

    Tisztelettel : Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő (13033)

    2019-10-26 11:05 időpontban Járók
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • vehicular cyclist hozzászólt a bejelentéshez.

    Ráadásul szabálytalanul nem az úttesten, hanem zöldsávon áll.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közterületen hagyott gazdátlan jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Klauzál utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Laborfalvi Róza utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére