Megoldott

parkhasználat

szebbnapot! szeretném felhívni illetékesek figyelmét,hogy a fent említett -sokpézből megalkotott-gyönyőrű téren,-ahol kutyafuttatót is kialakítottak,és a park egyéb területén csak pórázzal lehetne kutyát sétáltatni-póráz nélküli kutyawcéztetés folyik. ezért-kutyaürülék,szabadonrohangálókutyák-szülők, anyukák,kik a gyermekükkel játszanának,messze kerülik a teret. sajnos. közterületest itt még nem láttam. sajnos

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köztéri kutyás vagyok! Bizony van mind a két oldalnak igaza. Sokszor szégyenlem magam, mikor azt látom, hogy más kutyatartó nem szedi fel az ürüléket, mert ezt más is látja, és ez alapján általánosíta...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt "pepepe" ! Ötlete valóban jó megoldás lehet, bár ennek eldöntése nem az én privilégiumom. Arról viszont tájékoztatom, hogy a közterület-felügyelet nem jogalkotó, hanem jogalkalmazó, azaz a ha...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bajusz Ferenc ügyosztályvezető!
    Azt kellene elterjeszteni, hogy a kutyák segge alá egyből tenni kell valamit, hogy a szar ne érje el a földet. Akár egy reklámújság is lehet ez, azt már könny...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. számú Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy egy adott terület takarítá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt "fol desi" ! Biztosítom, hogy nem hergelem magam, mert hivatali mivoltomban nem engedhetem meg magamnak, hogy érzelmeket közvetítsek. Gondolom ezt így is várják el a polgárok. Ha írásomból ez...
  • fol desi hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Bajusz Ferenc ügyosztályvezető Úr! egyszerű észrevételt szerettem volna megosztani Önnel,Önökkel. már bánom,mert az Ön "példája" oly messze a témától,mint Ön. ha gondolja menjen oda a parkba,é...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt hozzászólók és érdeklődők !
    Még 1 dolgot nem értek az ügyben.
    Kiderült számomra, hogy mindenki aki eddig hozzászólt a témához kutyatartó !?! Nyilván mindenkinek van kutyát nem tartó ismerőse,
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Mura-Mészáros Péter Úr !
    Valószínűleg gyenge képességeim miatt nem tudom jobban leírni. Egyébként éppen az Ön által is hiányolt toleranciára próbáltam utalni. De lehet, hogy az értési képessé
    ...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Válaszolók!

    Szerintem nagyon félreértették a kérdésemet. Én semmilyen véleményt nem fogalmaztam meg, csak 1 kérdést tettem fel, mert nem értettem (és még most sem értem) Bajusz Ferenc úr vál...
  • nincs nincs hozzászólt a bejelentéshez.

    Mura-Mészáros Péter... javaslom tartson kutyát... mindjárt meg fog változni a véleménye sok mindenről...
  • fol desi hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönöm,igen
  • fol desi hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bajusz Úr! köszönöm válaszát. nem említettem,de én is kutyatartó, és nem rosszindulatu lakó vagyok. közterületest természetesen láttam,csak nem intézkedés közben. oly hozzáállás kelle...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Mura-Mészáros Péter Úr !
    Kérdésére a válasz az alábbiakban tudnám összefoglalni. A kutyatartókkal szembeni általánosítás szerintem rossz út. Különbséget kell tenni a jogkövető és jogszabálysé
    ...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A NEM kutyatartók részéről mégis milyen együttműködést és megértést várnak???
  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !
    A II. János Pál pápa téren a kutyatartók és kutyát nem tartók között kialakult konfliktusos helyzet nem ismeretlen a Józsefvárosi Közterület-felügyelet előtt. Mivel a hatályos jog
    ...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • fol desi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Törött virágláda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Acs Judit
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Bródy Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Padok a Losonci téri játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Losonci tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt köztéri szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Péter
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére