Válaszra vár

Újpest központ aluljáró

FRISSÍTÉS 2019.11.14.:

A Budapest Közút válasza:
"Az Árpád út - István út (Újpest-központ) aluljáróban lévő telefonfülkékkel kapcsolatos, 53858-as számú bejelentésüket megköszönve tájékoztatjuk Önöket, hogy a telefonfülkék üzemeltetése, újabbak létesítése vagy a meglévők megszüntetése a tulajdonos, T-Com Nyrt. hatáskörébe tartozik.
A budapesti aluljárók felújításáról, átalakításáról, a bennük lévő üzlethelyiségek, vitrinek stb. létesítéséről vagy megszüntetéséről a tulajdonos, Budapest Főváros Önkormányzata hoz döntést.
Az aluljárók tisztaságáért a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. felel."

----------------

FRISSÍTÉS 2019.11.07.:

A Magyar Telekom válasza:
"A nyilvános telefonoknak kialakított "fülkék" nem a Magyar Telekom tulajdonában vannak, így annak további hasznosítása, vagy sorsának eldöntése nem a mi feladatunk."

---------------------

Újpest központ aluljáróban az egykori telefon készülékek helyével nem lehetne valamit kezdeni? Mondjuk elbontani a válaszfalakat és kulturáltabb kinézetet adni neki. Akár egy kirakattal. Jelenleg piszoárként üzemelnek, ami rendkívül undorítóvá teszi az egész helyet.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest-Központ

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2019.11.14.: Budapest Közút válasza: "Az Árpád út - István út (Újpest-központ) aluljáróban lévő telefonfülkékkel kapcsolatos, 53858-as számú bejelentésüket megköszönve tájékoztatjuk Önöket, hogy a telefonfülkék üzemeltetése, újabbak létesítése vagy a meglévők megszüntetése a tulajdonos, T-Com Nyrt. hatáskörébe tartozik. A budapesti aluljárók felújításáról, átalakításáról, a bennük lévő üzlethelyiségek, vitrinek stb. létesítéséről vagy megszüntetéséről a tulajdonos, Budapest Főváros Önkormányzata hoz döntést. Az aluljárók tisztaságáért a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. felel." ---------------- Magyar Telekom válasza: "A nyilvános telefonoknak kialakított "fülkék" nem a Magyar Telekom tulajdonában vannak, így annak további hasznosítása, vagy sorsának eldöntése nem a mi feladatunk." --------------------- Újpest központ aluljáróban az egykori telefon készülékek helyével nem lehetne valamit kezdeni? Mondjuk elbontani a válaszfalakat és kulturáltabb kinézetet adni neki. Akár egy kirakattal. Jelenleg piszoárként üzemelnek, ami rendkívül undorítóvá teszi az egész helyet."-ról "FRISSÍTÉS 2019.11.14.: A Budapest Közút válasza: "Az Árpád út - István út (Újpest-központ) aluljáróban lévő telefonfülkékkel kapcsolatos, 53858-as számú bejelentésüket megköszönve tájékoztatjuk Önöket, hogy a telefonfülkék üzemeltetése, újabbak létesítése vagy a meglévők megszüntetése a tulajdonos, T-Com Nyrt. hatáskörébe tartozik. A budapesti aluljárók felújításáról, átalakításáról, a bennük lévő üzlethelyiségek, vitrinek stb. létesítéséről vagy megszüntetéséről a tulajdonos, Budapest Főváros Önkormányzata hoz döntést. Az aluljárók tisztaságáért a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. felel." ---------------- FRISSÍTÉS 2019.11.07.: A Magyar Telekom válasza: "A nyilvános telefonoknak kialakított "fülkék" nem a Magyar Telekom tulajdonában vannak, így annak további hasznosítása, vagy sorsának eldöntése nem a mi feladatunk." --------------------- Újpest központ aluljáróban az egykori telefon készülékek helyével nem lehetne valamit kezdeni? Mondjuk elbontani a válaszfalakat és kulturáltabb kinézetet adni neki. Akár egy kirakattal. Jelenleg piszoárként üzemelnek, ami rendkívül undorítóvá teszi az egész helyet."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-138831/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Hétfői Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Újpest központ aluljáróban az egykori telefon készülékek helyével nem lehetne valamit kezdeni? Mondjuk elbontani a válaszfalakat és kulturáltabb kinézetet adni neki. Akár egy kirakattal. Jelenleg piszoárként üzemelnek, ami rendkívül undorítóvá teszi az egész helyet."-ról "FRISSÍTÉS 2019.11.14.: Budapest Közút válasza: "Az Árpád út - István út (Újpest-központ) aluljáróban lévő telefonfülkékkel kapcsolatos, 53858-as számú bejelentésüket megköszönve tájékoztatjuk Önöket, hogy a telefonfülkék üzemeltetése, újabbak létesítése vagy a meglévők megszüntetése a tulajdonos, T-Com Nyrt. hatáskörébe tartozik. A budapesti aluljárók felújításáról, átalakításáról, a bennük lévő üzlethelyiségek, vitrinek stb. létesítéséről vagy megszüntetéséről a tulajdonos, Budapest Főváros Önkormányzata hoz döntést. Az aluljárók tisztaságáért a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. felel." ---------------- Magyar Telekom válasza: "A nyilvános telefonoknak kialakított "fülkék" nem a Magyar Telekom tulajdonában vannak, így annak további hasznosítása, vagy sorsának eldöntése nem a mi feladatunk." --------------------- Újpest központ aluljáróban az egykori telefon készülékek helyével nem lehetne valamit kezdeni? Mondjuk elbontani a válaszfalakat és kulturáltabb kinézetet adni neki. Akár egy kirakattal. Jelenleg piszoárként üzemelnek, ami rendkívül undorítóvá teszi az egész helyet."-ra.

  • Hétfői Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapest Főváros"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Jaj de szép, hogy megint mindenki hárít.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Az Árpád út - István út (Újpest-központ) aluljáróban lévő telefonfülkékkel kapcsolatos, 53858-as számú bejelentésüket megköszönve tájékoztatjuk Önöket, hogy a telefonfülkék üzemelte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor Közút.
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A nyilvános telefonoknak kialakított "fülkék" nem a Magyar Telekom tulajdonában vannak, így annak további hasznosítása, vagy sorsának eldöntése nem a mi feladatunk.
  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Felesleges tárgy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Békásmegyer (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nincs kamera

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére